Tsirion Athlítiko Kentro, Limassol, grass, Cap.: 13331
A. Shpilevskiy Belarus, 17/02/1988
265
team logo
Aris Limassol
Cyprus
1930
  • Home

    Total matches

    Away

    11
    Νίκες
    1
    Ισοπ
    1
    Ήττες
    26
    Νίκες
    7
    Ισοπ
    1
    Ήττες
    5

    General Statistics

    Home Away Total
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 26 27 53
    Γκολ κατά 5 16 21
    Δεν δέχτηκε γκολ 8 5 13
    Δεν σκόραρε 1 3 4
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 2 2.08 2.04
    Μ.Ο Γκολ κατά 0.38 1.23 0.81
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 43m 29m 37m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 51m 50m 51m
    Επιθέσεις ομάδας 2622
    Επικίνδυνες επιθέσεις 1805
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 52.54
    Φάουλ ομάδας 398
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 15.31
    Οφσάιντ ομάδας 32
    Κόκκινη κάρτα 7
    Κίτρινη κάρτα 79
    Αποκρούσεις 47
    Σουτ εκτός εστίας 160
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 6.15
    Σουτ στην εστία 159
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 6.12
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_CORNERS 4.96
    _TEAM_GS_LABEL_TOTAL_CORNERS 129
    Γκολ/Γκολ %
    Over 2.5 γκολ (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    76.92%
    46.15%
    15.38%
    0%
    0%
    100%
    69.23%
    61.54%
    46.15%
    30.77%
    7.69%
    100.00%
    73.08%
    53.85%
    30.77%
    15.39%
    3.85%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    27
    Z. Sawo
    Attacker
    player
    Goals
    7
    9
    A. Kokorin
    Attacker
    player
    Goals
    6
    3
    W. de Jesus Martis
    Defender
    player
    Goals
    4

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    3
    W. de Jesus Martis
    Defender
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    1036
    Appearences
    19
    Lineups
    16
    Substitute in
    3
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    4
    Owngoals
    1
    Yellowcards
    6
    Yellowred
    1
    Cleansheets
    10
    90
    E. Sofroniou
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Cyprus
    Substitutes on bench
    26
    5
    A. Moucketou Moussounda
    Defender
    player
    Nationality
    Gabon
    Minutes
    1172
    Appearences
    22
    Lineups
    20
    Substitute in
    2
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    2
    Yellowcards
    5
    Cleansheets
    12
    31
    F. Brorsson
    Defender
    player
    Nationality
    Sweden
    Minutes
    1022
    Appearences
    20
    Lineups
    16
    Substitute in
    4
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    7
    Owngoals
    1
    Yellowcards
    3
    Redcards
    1
    Cleansheets
    7
    8
    M. Brown
    Midfielder
    player
    Nationality
    England
    Minutes
    820
    Appearences
    19
    Lineups
    13
    Substitute in
    6
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    8
    Goals
    1
    Yellowcards
    7
    Redcards
    1
    Cleansheets
    9
    20
    S. Yago
    Defender
    player
    Nationality
    Burkina Faso
    Minutes
    558
    Appearences
    12
    Lineups
    10
    Substitute in
    2
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    3
    Assists
    1
    Yellowcards
    4
    Yellowred
    1
    Cleansheets
    5
    7
    L. Bengtsson
    Midfielder
    player
    Nationality
    Sweden
    Minutes
    813
    Appearences
    21
    Lineups
    17
    Substitute in
    4
    Substitute out
    14
    Substitutes on bench
    5
    Goals
    4
    Assists
    1
    Yellowcards
    6
    Cleansheets
    9
    19
    M. Sané
    Defender
    player
    Nationality
    Senegal
    Minutes
    787
    Appearences
    16
    Lineups
    13
    Substitute in
    3
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    8
    Yellowcards
    2
    Yellowred
    1
    Cleansheets
    10
    22
    V. Nikolić
    Midfielder
    player
    Nationality
    Serbia
    Minutes
    756
    Appearences
    19
    Lineups
    12
    Substitute in
    7
    Substitute out
    9
    Substitutes on bench
    8
    Goals
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    10
    66
    J. Montnor
    Attacker
    player
    Nationality
    Netherlands
    Minutes
    928
    Appearences
    24
    Lineups
    18
    Substitute in
    6
    Substitute out
    14
    Substitutes on bench
    7
    Goals
    6
    Yellowcards
    7
    Cleansheets
    9
    6
    E. Boakye
    Defender
    player
    Nationality
    Ghana
    Minutes
    199
    Appearences
    4
    Lineups
    3
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    2
    10
    M. Špoljarić
    Midfielder
    player
    Nationality
    Cyprus
    Minutes
    191
    Appearences
    11
    Lineups
    2
    Substitute in
    9
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    24
    Goals
    4
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    7
    1
    V. de Souza Alves
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    1438
    Appearences
    25
    Lineups
    25
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    1
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    12
    12
    A. Demetriou
    Midfielder
    player
    Nationality
    Cyprus
    Minutes
    72
    Appearences
    6
    Lineups
    1
    Substitute in
    5
    Substitutes on bench
    25
    Cleansheets
    3
    23
    K. Struski
    Midfielder
    player
    Nationality
    Poland
    Minutes
    884
    Appearences
    20
    Lineups
    16
    Substitute in
    4
    Substitute out
    11
    Substitutes on bench
    5
    Goals
    1
    Assists
    1
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    9
    14
    A. Gomis
    Attacker
    player
    Nationality
    Senegal
    Minutes
    785
    Appearences
    22
    Lineups
    16
    Substitute in
    6
    Substitute out
    14
    Substitutes on bench
    7
    Goals
    7
    Assists
    1
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    8
    Penalties scores
    1
    21
    M. Mayambela
    Attacker
    player
    Nationality
    South Africa
    Minutes
    682
    Appearences
    16
    Lineups
    10
    Substitute in
    6
    Substitute out
    8
    Substitutes on bench
    7
    Goals
    2
    Yellowcards
    4
    Cleansheets
    6
    37
    J. Szoke
    Midfielder
    player
    Nationality
    Slovakia
    Minutes
    869
    Appearences
    21
    Lineups
    14
    Substitute in
    7
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    9
    Assists
    1
    Yellowcards
    7
    Cleansheets
    9
    99
    A. Shumanskiy
    Attacker
    player
    Nationality
    Belarus
    Minutes
    395
    Appearences
    13
    Lineups
    2
    Substitute in
    11
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    17
    Goals
    3
    Yellowcards
    4
    Cleansheets
    5
    Penalties scores
    1
    78
    K. Chrysostomou
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Cyprus
    Substitutes on bench
    2
    72
    S. Urošević
    Defender
    player
    Nationality
    Serbia
    Minutes
    1287
    Appearences
    22
    Lineups
    22
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Yellowcards
    6
    Yellowred
    1
    Redcards
    0
    Cleansheets
    10
    38
    M. Sofroniou
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Cyprus
    91
    M. Zadro
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Croatia
    Minutes
    131
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    24
    Cleansheets
    3
    27
    Z. Sawo
    Attacker
    player
    Nationality
    Sweden
    Minutes
    421
    Appearences
    14
    Lineups
    4
    Substitute in
    10
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    13
    Goals
    7
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Redcards
    1
    Cleansheets
    8
    Penalties scores
    1
    9
    A. Kokorin
    Attacker
    player
    Nationality
    Russia
    Minutes
    763
    Appearences
    18
    Lineups
    13
    Substitute in
    5
    Substitute out
    9
    Substitutes on bench
    5
    Goals
    6
    Yellowcards
    7
    Cleansheets
    7
    17
    M. Matysik
    Defender
    player
    Nationality
    Poland
    Minutes
    65
    Appearences
    4
    Lineups
    1
    Substitute in
    3
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    9
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    2
    15
    A. Loucoubar
    Defender
    player
    Nationality
    Senegal
    Minutes
    44
    Appearences
    2
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    6
    Cleansheets
    1
    70
    E. Semedo
    Midfielder
    player
    Nationality
    Portugal
    Minutes
    177
    Appearences
    7
    Lineups
    3
    Substitute in
    4
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    4
    Goals
    1
    Assists
    2
    Cleansheets
    4
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    1. Division

    Aris Limassol

    team logo
    4
    :
    0
    team logo

    AEL

    1. Division

    APOEL

    team logo
    1
    :
    0
    team logo

    Aris Limassol

    1. Division

    Aris Limassol

    team logo
    3
    :
    0
    team logo

    Karmiotissa

    1. Division

    Nea Salamis

    team logo
    0
    :
    3
    team logo

    Aris Limassol

    1. Division

    Aris Limassol

    team logo
    4
    :
    0
    team logo

    Othellos


    Επόμενα παιχνίδια

    1. Division

    Aris Limassol

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Omonia Nicosia

    Cyprus Cup

    Anorthosis

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Aris Limassol

  • Ranking

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    APOEL
    APOEL
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 18 Ι 5 Η 3 GS 54 GA 16
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 11 Ι 2 Η 0 GS 34 GA 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 7 Ι 3 Η 3 GS 20 GA 10
    GD 38 Β 59
    FORM
    W
    W
    D
    D
    W
    2
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 18 Ι 2 Η 6 GS 53 GA 21
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 11 Ι 1 Η 1 GS 26 GA 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 7 Ι 1 Η 5 GS 27 GA 16
    GD 32 Β 56
    FORM
    W
    L
    W
    W
    W
    3
    AEK Larnaca
    AEK Larnaca
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 15 Ι 7 Η 4 GS 44 GA 26
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 9 Ι 2 Η 2 GS 28 GA 16
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 6 Ι 5 Η 2 GS 16 GA 10
    GD 18 Β 52
    FORM
    W
    W
    L
    D
    W
    4
    Paphos
    Paphos
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 15 Ι 5 Η 6 GS 48 GA 20
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 8 Ι 3 Η 2 GS 24 GA 8
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 7 Ι 2 Η 4 GS 24 GA 12
    GD 28 Β 50
    FORM
    D
    W
    W
    D
    D
    5
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 14 Ι 7 Η 5 GS 49 GA 30
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 9 Ι 3 Η 1 GS 32 GA 13
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 5 Ι 4 Η 4 GS 17 GA 17
    GD 19 Β 49
    FORM
    W
    D
    W
    W
    L
    6
    Anorthosis
    Anorthosis
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 14 Ι 5 Η 7 GS 38 GA 23
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 6 Ι 5 Η 2 GS 19 GA 13
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 8 Ι 0 Η 5 GS 19 GA 10
    GD 15 Β 47
    FORM
    W
    L
    W
    L
    D
    7
    Apollon
    Apollon
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 10 Ι 8 Η 8 GS 37 GA 27
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 4 Η 6 GS 11 GA 13
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 7 Ι 4 Η 2 GS 26 GA 14
    GD 10 Β 38
    FORM
    D
    L
    W
    L
    D
    8
    Nea Salamis
    Nea Salamis
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 10 Ι 6 Η 10 GS 34 GA 39
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 2 Η 6 GS 15 GA 20
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 5 Ι 4 Η 4 GS 19 GA 19
    GD -5 Β 36
    FORM
    D
    D
    W
    L
    L
    9
    AEL
    AEL
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 9 Ι 3 Η 14 GS 34 GA 45
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 3 Η 5 GS 20 GA 23
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 0 Η 9 GS 14 GA 22
    GD -11 Β 30
    FORM
    L
    L
    D
    W
    W
    10
    Ethnikos Achna
    Ethnikos Achna
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 6 Ι 8 Η 12 GS 39 GA 56
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 3 Η 5 GS 22 GA 24
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 5 Η 7 GS 17 GA 32
    GD -17 Β 26
    FORM
    D
    D
    L
    W
    W
    11
    Karmiotissa
    Karmiotissa
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 5 Η 16 GS 31 GA 53
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 4 Η 6 GS 21 GA 24
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 10 GS 10 GA 29
    GD -22 Β 20
    FORM
    W
    W
    L
    L
    L
    12
    AE Zakakiou
    AE Zakakiou
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 10 Η 14 GS 28 GA 59
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 5 Η 7 GS 13 GA 32
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 5 Η 7 GS 15 GA 27
    GD -31 Β 16
    FORM
    L
    L
    D
    D
    L
    13
    Othellos
    Othellos
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 6 Η 17 GS 20 GA 52
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 9 GS 7 GA 23
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 4 Η 8 GS 13 GA 29
    GD -32 Β 15
    FORM
    L
    L
    D
    D
    L
    14
    Doxa
    Doxa
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 3 Η 20 GS 14 GA 56
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 10 GS 7 GA 24
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 10 GS 7 GA 32
    GD -42 Β 12
    FORM
    L
    L
    L
    D
    L

    Relegation Round

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Apollon
    Apollon
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 37 GA 27
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 38
    FORM
    2
    Nea Salamis
    Nea Salamis
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 34 GA 39
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 36
    FORM
    3
    AEL
    AEL
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 34 GA 45
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 30
    FORM
    4
    Ethnikos Achna
    Ethnikos Achna
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 39 GA 56
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 26
    FORM
    5
    Karmiotissa
    Karmiotissa
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 31 GA 53
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 20
    FORM
    6
    AE Zakakiou
    AE Zakakiou
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 28 GA 59
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 16
    FORM
    7
    Othellos
    Othellos
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 20 GA 52
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 15
    FORM
    8
    Doxa
    Doxa
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 14 GA 56
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 12
    FORM

    Championship Round

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    APOEL
    APOEL
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 54 GA 16
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 59
    FORM
    2
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 53 GA 21
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 56
    FORM
    3
    AEK Larnaca
    AEK Larnaca
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 44 GA 26
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 52
    FORM
    4
    Paphos
    Paphos
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 48 GA 20
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 50
    FORM
    5
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 49 GA 30
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 49
    FORM
    6
    Anorthosis
    Anorthosis
    Α 0
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 38 GA 23
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 0 GS 0 GA 0
    GD 0 Β 47
    FORM